Oferujemy Państwu wykonanie wysokiej jakości odwierty studni głębinowej z kolumną rur o średnicy Ø125mm.  
WKRÓTCE: ODWIERTY POD KOLEKTORY POMP CIEPŁA 

ORAZ ODWIERTY GEOTECHNICZNE  
W celu uzyskania jak najwyższej wydajności studni wiercenie prowadzimy metodą udarowo-obrotową na sucho. Wykorzystanie tej techniki gwarantuje maksymalne wykorzystanie warstw wodonośnych i ich optymalne ujęcie. Przy głębszych odwiertach studziennych stosujemy technikę wiercenia z użyciem tzw. ”płuczki wiertniczej”. Wiercenie maszynowe daje gwarancję uzyskania zakładanej głębokości w przypadku natrafienia na twarde iły lub przewarstwienia kamieni.  

Stosujemy wyłącznie rury studzienne (niebieskie) z atestami higienicznymi oraz samodzielnie wykonane profesjonalne filtry z siatką studniarską!  


20 lat doświadczenia ma znaczenie...!

Studnie wykonujemy za pomocą kompaktowej i ważącej jedynie 1200kg wiertnicy samojezdnej o niewielkich wymiarach, która wjedzie wszędzie nie niszcząc przy tym ogrodu.  Na posesję wjeżdżamy jedynie sprzętem wiertniczym na gumowych gąsienicach. Na kostce brukowej oraz na trawnikach nie podmokłych, o normalnej twardości, nie pozostawia po sobie prawie żadnego śladu. Nie ma konieczności wjazdu samochodem ciężarowym na teren Państwa posesji.  
Stawiając na kompleksową obsługę na życzenie klienta zajmujemy się również następującymi pracami:

  • wykonaniem obudowy studni za pomocą tzw. ”złącza typu szwedzkiego”,
  • pomocą w doborze i zakupie pompy głębinowej oraz jej montażem,
  • pomocą w doborze i zakupie hydroforu oraz jego montażem,
  • wykonaniem badania jakości wody,
  • wyznaczenie miejsca wiercenia za pomocą metody różdżkarskiej polegającej na wyszukaniu żył wodnych z określeniem przybliżonej głębokości zalegania warstwy wodonośnej 20-letnim doświadczeniem.  

Nie konkurujemy cenowo z innymi - więc jeśli cenisz wysoką jakość to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!  


Licznik odwiedzin